اهواز کوی ملت(کوروش) نبش خیابان19 اقبال مجتمع اداری ملت طبقه 2 واحد 4

با صدور مصوبه ای از سوی هیئت وزیران, تامین 20 درصد از برق نهادهای دولتی با انرژی های تجدیدپذیر الزامی شد

 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم, تا امروز تامین بخشی از برق مصرفی نهادهای عمومی دولتی و غیر دولتی با استفاده از انرژی های تجدیدپذیر همچون نصب پنل های خورشیدی به صورت داوطلبانه صورت می گرفت و بسیاری از نهادهای عمومی دولتی به این مسئله حتی ورود هم نکردند. اما با تصویب قانونی در هیئت وزیران, از این پس تامین 20 درصد از برق نهادهای دولتی با انرژی های تجدیدپذیر الزامی شد.

هیئت وزیران در جلسه بیست و هشتم شهریور ماه سال جاری به پیشنهاد وزارت نیرو و به استناد به اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تصویب کرد:

1- وزارتخانه ها, موسسات و شرکت های دولتی و نهادهای عمومی غیر دولتی بر اساس فهرستی که توسط وزارت نیرو تعیین و اعلام خواهد شد, موظفند طی دو سال حداقل بیست درصد برق مصرفی ساختمان های خود را از انرژی های تجدیدپذیر تامین نمایند.

2- وزارت نیرو موظف است تعرفه برق مصرفی موضوع بند1 را بر اساس نرخ خرید تضمینی برق از نیروگاه های تجدیدپذیر تعیین نماید.

این مصوبه روز گذشته با امضای (( اسحاق جهانگیری)) معاون اول رئیس جمهور به تمامی وزارتخانه ها, موسسات و شرکت های دولتی و نهادهای عمومی غیر دولتی ابلاغ شد.

درباره

گروه ساتنو مجموعه ای تخصصی است که با در اختیار داشتن کادر مجرب و ارتباط خوب با تامین کنندگان تجهیزات خورشیدی در سراسر دنیا این اطمینان را به شما می دهد که همواره اساس عملکرد خود رو سود متقابل و رضایت مندی مشتری قرار داده است.

تماس

آدرس :
اهواز کوی ملت(کوروش)-نبش خیابان 19 اقبال مجتمع اداری ملت طبقه 2 واحد 4
 
تلفن:
 344 64 344 (061)   
 343 64 344 (061)
 فکس :
723 62 344 (061)
 همراه:
 6065  600  0910
bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow