اهواز کوی ملت(کوروش) نبش خیابان19 اقبال مجتمع اداری ملت طبقه 2 واحد 4


1- طول عمر بالا
2- عدم کاهش نوردهی LED در دماهای پایین
3- مشابهت کیفیت نور تولیدی با نور آفتاب (CRI بالا)
4- بازدهی بالا و تلفات حرارتی کمتر در مقایسه با پروژکتورهای HID
5- دارای ضریب توان بالا
6- مقاوم بودن در برابر شوک الکتریکی، لرزش و ضربه

پروژکتور های LED

موارد کاربرد:
تأمین روشنایی بیلبوردها، تابلو های مکان های تجاری، ویترین مغازه ها
تأمین روشنایی جهت ورزشگاه ها، محوطه های ورزشی سرپوشیده و سرباز
تأمین روشنایی نما ها و محوطه های بیرونی ساختمان ها، مراکز تجاری، اداری و آموزشی
تأمین روشنایی کارخانجات و مراکز صنعتی
تأمین روشنایی جهت ساختمان های تاریخی، موزه ها و مراکز فرهنگی

پروژکتور های LED

• شرح مزایای پرژکتور های LED کم مصرف افراتاب

1) عمر مفید پرژکتور های LED حدود 30.000 ساعت می باشد، بر خلاف پرژکتور های گازی که دارای عمر حدودی 8000 ساعت می باشند. لذا در پرژکتورهای LED بر خلاف لامپ های متال هالید، کاهش میزان نور در طول زمان، با شدت کمتری انجام می گیرد.
2) در پرژکتور های LED طول عمر مستقل از تعداد روشن و خاموش شدن می باشد، بر خلاف پرژکتور های گازی که طول عمر با افزایش دفعات روشن و خاموش شدن، کاهش می یابد.

پروژکتور های LED

3) پرژکتور های LED برای راه اندازی نیازی به جریان ندارند، در حالی که پرژکتور های گازی در هنگام راه اندازی، به مصرفی معادل 3 برابر توان پرژکتور احتیاج دارند.
4) پرژکتور های LED در کمتر از 20 میکرو ثانیه بعد از تأمین ولتاژ مورد نیاز، روشن می شوند، در حالی که پرژکتور های گازی، حداقل به 5 دقیقه زمان جهت گرم شدن و یونیزاسیون و دستیابی به حداکثر شدت نوری خود دارند.
5) در پرژکتور های LED روشن کردن مجدد بدون محدودیت زمانی امکان پذیر است، در حالی که در پرژکتور های گازی به دلیل وجود یک سنسور گرمایی که مانع روشن شدن مجدد سریع می گردد، بایستی حداقل 3 دقیقه برای سرد شدن پرژکتور صبر کرد تا امکان روشن شدن مجدد فراهم گردد.
6) در پرژکتورهای پر مصرف گازی حداقل 50%، توان مصرفی بیشتر از عدد ذکر شده بر روی جعبه پرژکتور می باشد، درحالی که در پرژکتور های کم مصرف LED توان حقیقی، حداکثر 10% بالاتر از عدد ذکر شده بر روی جعبه پرژکتور می باشد.

پروژکتور های LED


7) هزینه تعمیر و نگهداری پرژکتور های LED حدود 1/3 پرژکتور های گازی می باشد.
8) هزینه تجهیزات جانبی پرژکتور های LED شامل نصب تابلو برق و کابل کشی، نسبت به پرژکتور های گازی پایین می باشد.
9) تنظیم زاویه تابش در پرژکتور های LED به سبب جهت دار بودن نور، به آسانی از طریق لنز های Narrow و Wide انجام می شود که این مزیت بزرگی برای نور پردازی می باشد، در حالی که در پرژکتور های گازی، خاصیت پخش شوندگی نور، کاهش میزان لوکس نور را در بر دارد.
10) در پرژکتور های LED با استفاده از یک میکرو کنترلر با دقت بالا و مانور فوق العاده، با کیفیت ترین ترکیبات نوری ممکن ایجاد می گردد، در حالی که در پرژکتور های گازی، تغییر رنگ به وسیله گذراندن نور حاصل از چشمه نور از فیلتر های رنگی طلقی صورت می پذیرد که دقت کافی را دارا نمی باشد و قدرت مانور را محدود می سازد.

منبع:افراتاب

درباره

گروه ساتنو مجموعه ای تخصصی است که با در اختیار داشتن کادر مجرب و ارتباط خوب با تامین کنندگان تجهیزات خورشیدی در سراسر دنیا این اطمینان را به شما می دهد که همواره اساس عملکرد خود رو سود متقابل و رضایت مندی مشتری قرار داده است.

تماس

آدرس :
اهواز کوی ملت(کوروش)-نبش خیابان 19 اقبال مجتمع اداری ملت طبقه 2 واحد 4
 
تلفن:
 344 64 344 (061)   
 343 64 344 (061)
 فکس :
723 62 344 (061)
 همراه:
 6065  600  0910
bluebrowncustomgreenorangepinkredturquoiseyellow